Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Szczegółowy opis procedury odstąpienia od umowy oraz zwrotów dostępny jest w naszym regulaminie: https://hardleo.com/webpage/pl/regulamin.html

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, powinni Państwo poinformować Hardleo Sp. z o.o. o decyzji o odstąpieniu od umowy,

  1. wysyłając list na adres: Hardleo Sp. z o.o., ul. Mikołowska 4A/305, 41-400 Mysłowice
  2. bądź wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną (e-mail) na adres: kontakt@hardleo.com.

Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

W przypadku odstąpienia od umowy zakupu, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Was płatności, w tym najtańszy dostępny w Sklepie koszt dostarczenia produktów (jeśli to Wy przy realizacji transacki pokryliście koszty dostawy) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Was użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzicie się na inne rozwiązanie.

W każdym przypadku nie poniesiecie żadnych opłat w związku z formą zwrotu płatności.