Firma

Łączymy pasję podróżowania z fascynacją kamieniami z najdalszych zakątków Ziemi. Jesteśmy w ciągłym ruchu, podróżujemy i szukamy najpiękniejszych kamieni. Właśnie dla Ciebie!

Hardleo Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem naturalnych i oszlifowanych kamieni jubilerskich z Azji, Afryki, Ameryki Południowej i bliskiego wschodu. Realizujemy zamówienia głównie dla branży jubilerskiej, jak również osób prywatnych w oparciu o model “concierge”.

Naturalne kamienie szlachetne w najpopularniejszych szlifach i kalibrowanych wymiarach.

W ofercie firmy znajdują się popularne oraz rzadkie okazy naturalnych, kolorowych kamieni szlachetnych i ozdobnych w kalibrowanych rozmiarach i różnych klasach jakości. Współpracujemy bezpośrednio z kopalniami, szlifierniami kamieni oraz zakładami obróbki surowca w Indiach, Sri Lance, Tajlandii, Chinach, Mjanmie (dawna Birmia) i innych krajach Azji Południowo-Wschodniej. Dzięki wypracowanej sieci kontaktów gwarantujemy naszym partnerom stałość dostaw i konkurencyjne ceny, oparte o kurs USD.

Brokerzy

Nasi brokerzy znajdują się w takich miastach jak:

  • Hong Kong, Pekin, Tengchong – (Chiny)
  • Bangkok, Kanchanaburi, Chanthaburi – (Tajlandia)
  • Jaipur, Mumbai, Surat – (Indie)
  • Kabul, Panshir – (Afganistan)
  • Islamabad, Karaczi i Lahaur – (Pakistan)
  • Nairobi – (Kenia)
  • Arusza – (Tanzania)
  • Colombo – (Cejlon)
  • Sucre, La Paz – (Boliwia)
  • Bogota – (Kolumbia)

Szlifiernie

Ponad 80% kamieni oferowanych przez HARDLEO szlifowanych jest przez nas w pracowniach ręcznych, jak i zautomatyzowanych - głównie w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Certyfikacja

Współpracujemy z większością renomowanych laboratoriów na świecie certyfikujących zarówno kamienie szlachetne, jak i ozdobne.

GIAIGIGIT

W Polsce współpracujemy z ośrodkami naukowymi oraz tytułowanymi gemmologami i ekspertami posługującymi się dyplomami takich ośrodków jak: HRD (Najwyższa Rada Diamentów), IGI (Międzynarodowy Instytu Gemmologiczny), GIA (Amerykański Instytut Gemmologiczny) czy DGemG - (Niemieckie Towarzystwo Gemmologiczne).

Posiadamy dyplom Certyfikowanego Eksperta Diamentów nadanego przez Instytut Gemmologiczny HRD Antwerp działającego przy Wysokiej Radzie Diamentów Antwerpii.

HRD Diamonds - Hardleo

Hardleo w Polsce

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich (SRJ) oraz Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Możecie spotkać nas na wielu imprezach branżowych, w tym targach: Amberif Gdańsk, Jubinale Kraków, GoldExpo Warszawa oraz najpopularniejszych giełdach biżuterii i minerałów.

 

Polecamy

mt-diamonds