znajdziemy dla Ciebie
wymarzony kamień

nawet na końcu świata

Kamienie dla osób prywatnych

Szukasz rzadkiego klejnotu z własną historią i gwarancją pochodzenia? A może chciałbyś nietuzinkową biżuterię, zaprojektowaną wyłącznie dla Ciebie?

Powiedz jakich kamieni szukasz, a my przedstawimy Ci najlepszą z ofert, dostosowując ją do Twojego budżetu.HARDLEO Sp. z o.o. realizuje usługi typu “concierge” skierowane do klientów indywidualnych. Oferta obejmuje indywidualny dobór, zakupy kamieni szlachetnych w imieniu Klienta lub pośredniczenie w zakupie kamieni szlachetnych i biżuterii. Ponadto pomagamy w opracowaniu unikalnej biżuterii autorskiej, zaprojektowanej i wykonanej wyłącznie dla naszego Klienta.

Specjalizujemy się również w dostawach pojedynczych kamieni o niestandardowych szlifach dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania.

Znajdziemy dla Ciebie wymarzony kamień, nawet na końcu świata!Naszym największym atutem jest bezpośredni dostęp do złóż surowców oraz szlifierni, gdzie każdy kamień poddawany jest precyzyjnej kalibracji ręcznej lub komputerowej. Nasza tolerancja znajduje się w przedziale od +/- 0.2 mm, co gwarantuje idealne dopasowanie kamieni do produkowanej biżuterii na skalę masową.

Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami na świecie certyfikującymi kamienie kolorowe.

Wybierz kamień z naszej oferty, a My zaprojektujemy dla Ciebie unikalną biżuterię.

Pamiętaj!

Pamiętaj! Cena naszych usług może być nawet do 70% niższa niż w sklepach znanych marek.

Najpopularniejsze Kamienie

Szafiry

Więcej

Rubiny

Więcej

Szmaragdy

Więcej

Tanzanity

Więcej

Akwamaryny

Więcej